Pogoda w rejonie kopalni
 

O nas

Nasza firma działa na polskim rynku od 2016 roku.
Jesteśmy zarówno producentem jak i importerem wysokiej jakości węgla kamiennego typu 31.1, prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, współpracujemy również z wieloma dystrybutorami na terenie całego kraju.
Nasz węgiel wydobywany jest w Syberii, po sprowadzeniu do Polski jest kruszony i pakowany przy użyciu najnowocześniejszej technologii.
Bacznie obserwujemy cały proces od początku do końca i na każdym etapie dbamy zachowanie najwyższych standardów. Oferowany przez nas węgiel cieszy się bardzo dobrą opinią niemal każdego użytkownika. Zawdzięcza to między innymi swoim unikalnym parametrom, niska zawartość popiołu (3%) , wysokie ciepło spalania, absolutny brak spieków… to tylko niektóre z jego licznych zalet, wyróżniających go na tle konkurencji.
W naszej ofercie znajduję się szeroki wachlarz rozmiarów węgla z tego samego złoża, prowadzimy sprzedaż węgla pakowanego jak i „luzem”.
Przez kontrahentów oceniani jesteśmy jako profesjonalny i uczciwy partner, chętnie nawiążemy współpracę z każdym zainteresowanym.